НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Перша ліга. Зірка - Сталь 1:0. Після поразки на останніх хвилинах слідує подібна перемога ###

«Зірка» (Кіровоград) - «Сталь» (Алчевськ) 1:0

Гол: Степанов 90+4

«Зірка»: Євген Ширяєв, Тарас Пінчук, Роман Бочкур, Іван Рудницький, Дмитро Нємчанінов, Андрій Бурдіян, Андрій Степанов, Іван Войтенко (Андрій Порошин, 60), Вячеслав Горбаненко, Андрій Шибко (Максим Хаблов, 65), Ярослав Галенко (Єгор Іванов, 68).

Запасні: Антон Ситников, Павло Новицький, Дмитро Осадчий, Владислав Насібулін.

«Сталь»: Андрій Комарицький, Віталій Єрмаков, Андрій Міщенко, Богдан Кондратюк, Сергій Чеботаєв, Руслан Степанюк (Василь Троцько, 84), Нгаха Колінс (к), Антон Поступаленко, Віталій Грицай (Михайло Козак,53), Брюнель Окана-Стазі (Ігор Сікорський, 69), Роман Локтіонов (Олександр Акименко, 63).

Запасні: Геннадій Ганєв, Юрій Батюшін, Роман Романчук.

Попередження: Галенко, 35- Войтенко, 39- Хаблов, 72 – Міщенко, 53- Акименко, 81.

До зустрічі між собою алчевська та кіровоградська команда підійшли в різному настрої. Команда Анатолія Волобуєва в попередньому турі святкувала складну перемогу над київською «Оболонню», а «Зірка» на останніх хвилинах втратила нічию. В звітному матчі, забігаючи наперед, зазначу, футбольний Бог повернув борг кіровоградцям. Але про все по черзі...-

У порівнянні з попереднім матчем наставник гостей Анатолій Волобуєв зробив одну зміну. З перших хвилин матчу на футбольне поле вийшов Антон Поступаленко, а Юрій Батюшін залишився на лаві запасних. Кіровоградцях в звітному матчі не міг допомогти дискваліфікований Володимир Олефір. В «старті» матч розпочинав Андрій Шибко.

На стартових хвилинах зустрічі господарі провели не погану атаку. Іван Войтенко з лінії штрафної площадки підступно пробив – м'яч рикошетом від гравців обох команд пролетів біля стійки воріт Андрія Комарицького. В першому таймі матчу глядачі стали свідками гри з невеликою кількістю небезпечних моментів. У виконанні футболістів кіровоградської «Зірки» запам'яталися цікаві розіграші кутових, які виконували Вячеслав Горбаненко та Іван Рудницький. Вячеслав кілька раз закручував м'яч з кутової позначки у ворота суперника – голкіпер гостей Андрій Комарицький впевнено зіграв в тих епізодах. У команди Анатолія Волобуєва запам'ятався на 40-ій хвилині удар Окана-Стазі зі штрафного – м'яч пролетів біля штанги воріт Євгена Ширяєва.

Так. Перша половина не порадувала яскравою грою. Найбільш цікавими епізодами в матчі були кутові у виконання кіровоградської команди. Особливо вирізнявся в даному вмінні Вячеслав Горбаненко, котрий раз по раз з кутової позначки пробивав по воротах гостей. Затяжна серія кутових могла принести забитий м'яч у ворота суперника, але десь не замкнути дальню штангу, в іншому епізоді не заважали дозволеними прийомами голкіперу «Сталі» Андрію Комарицькому. За незначної переваги кіровоградської команди без забитих м'ячів пішли на відпочинок.

В перерві матчу жоден з наставників не робив замін й початок дургої половини зустрічі команди провели в тих складах, що і першу.

На 50-ій хвилині господарі провели хорошу потужну атаку за участі Бочкура, Галенка та Горбаненка – простріл Романа, перший удар Ярослава заблокував захисник суперника, а м'яч після удару Вячеслава голкіпер «Сталь» зафіксував у своїх руках. Гості на 55-ій хвилині створили перший по-справжньому небезпечний момент – Андрій Міщенко із-за меж штрафної площадки пробив на дальній кут – Євген Ширяєв «потягнув». У відповідь Іван Рудницького зі штрафного постарався попереду знайти Дмитра Нємчанінова – захисник завадив йому пробити і м'яч пролетів мимо воріт суперника. Гостру передачу на Ярослава Галенка зробив Порошин, який сьогодні провів сотий матч в складі «Зірки». Ярослав мав шанс вийти тет-а-тет з голкіпером, але не зміг нормально дотягнутися до м'яча – слабкий удар в руки голкіпера «Сталі» і пошкодження в придачу, внаслідок якого Ілля Близнюк був змушений виконувати заміну. В останні хвилини матчу кіровоградська «Зірка» спромоглася провести фінальний штурм воріт суперника.

Після проведених замін наставником «Зірки» здавалося, що дещо гра команди розладилася: футболісти, які вийшли на заміни, не підсилили гру. Особливо губився на футбольному полі Максим Хаблов, і це вже не вперше. Не додавала оптимізму і гра нападника Єгора Іванова, котрий замінив Ярослава Галенка, який за 68-ій хвилин добряче набігався і виклався на повну. Єгор впустив два хороших шансів відзначитися: спочатку мав замикати подачу з лівого флангу – за два метра до воріт суперника розминувся із м'ячем, в наступному епізоді теж у воротарській не вміло розпорядився м'ячем.

І якщо Єгор Іванов не скористався своїми двома чудовими шансами відзначитися, то Андрій Степанов в компенсовані хвилини матчу результативно замкнув дальню штангу воріт алчевців після подачі Івана Рудницького зі штрафного. Тож в підсумку кіровоградці з рахунком 1:0 здобули складну перемогу над «Сталлю», для якої це перша поразка в сезоні. В минулому турі була поразка на останніх хвилинах. Тепер ось перемога. «Борг» повернуто. Радості меж в глядачів не було: чимало позитивних емоцій радості перемоги. Ось в такому настрої залишали стадіон «Зірка» кіровоградські шанувальники футболу.

На післяматчевій прес-конференції тренер кіровоградської «Зірки» Максим Вікторович Тищенко відзначив хорошу гру його підопічних, які зуміли нав'язати алчевській команді свою гру. Наставник «Сталі» Анатолій Іванович Волобуєв визнав, що «Зірка» є достойним суперником, яка він не погано вивчив, адже під час міжсезоння бачив їх роботу на тренуваннях («Сталь» та «Зірка» під час зборів проживали в одному готелі).

Це була двадцята офіційна зустріч між кіровоградською «Зіркою» та алчевською «Сталлю». Відзначимо, що всі матчі були зіграні в рамках української першої ліги. В цих матчах кіровоградська команда святкувала шість перемог, в трьох зустрічах не було виявлено переможців й чотири рази були сильнішими футболісти алчевської «Сталі». Сумуючи різницю-пропущених м'ячів, то маємо 17:16 на користь кіровоградців.

Здобута перемога дозволила кіровоградцям завдяки кращій різниці забитих-пропущених м'ячів обійти в турнірній таблиці алчевську «Сталі» і захватити лідерство в першій лізі. На який час? Показують завтрашні матчі в першій лізі.
А в наступному турі, 11 серпня, кіровоградська «Зірка» в Армянську зіграє з місцевим «Титаном», а «Сталь» вдома прийме ФК «Одеса».