НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Перша ліга. Зірка - Севастополь 1:1. Результативні заміни Іллі Близнюка ###

Голи: Галенко 77 - Данишевский 2

"Зірка": Ширяєв, Пінчук, Бочкур, Степанов, Бурдіян, Нємчанінов, Рудницький (Шаврін 75), Осадчий (Горбаненко 38), Бушман (Галенко 46), Насібулін, Іванов (Родіна 80).

ФК "Севастополь": Литовка, Неплях, Воронін, Данишевський (Ібраімі 64), Гвініанідзе, Федорів, Дуляй, Карноза (Малиновський 85), Левандовскі (Крамар 55), Танчик (Жабокрицький 75), Кузнєцов

Попередження: Пінчук 66, Рудницький 73, Насібулін 87

В 15-му турі чемпіонату України серед команд першої ліги в очному протистоянні зійшлися команди, які перед звітним матчем посідали друге та третє місця в турнірній таблиці: господарі поля відставали лише на одне очко. Кіровоградська команда до звітного матчу підійшла в не поганому настрої. В минулому турі на виїзді було обіграна «Кримтеплиця». Хоча перед тим кіровоградцям вдома МФК «Миколаїв» і перервав чотириматчеву переможну серію. Вдалий виступ команди є можливим і по при чималі кадрові проблеми. Останньою значною втратою «Зірки» став їх кращий голеадор Ярослав Галенко, який не зміг допомогти своїм партнерам в останніх матчах 9сьогодні він все ж вийшов на заміну й забив такий потрібний м'яч). Для вирішення цієї проблеми ФК «Зірка» за кілька днів до звітного матчу підписав екс-нападника донецького «Олімпіка» Вадима Шавріна, котрий має замінити Ярослава. Що ж до севастопольської команди, то в неї менше кадрових проблем, та й лава запасних є довшою.

Аналізуючи стартовий склад господарів варто відзначити знову вихід з перших хвилин Єгора Іванова, який буде єдиним нападником кіровоградців у першому таймі. А на лаві запасних при цьому залишилися аж три форварди Андрій Порошин, новобранець Вадим Шаврін і Ярослав Галенко, який відновився від пошкодження. Ці три гравці та Вячеслав Горбаненко – футболісти, які по ходу зустрічі могли підсилити гру команди Іллі Близнюка. А от Вадим Родіна втратив місце в «основі»: як і в попередньому матчі з «Кримтеплицею», залишився на лаві запасних. Що ж до стартового складу «Севастополя», то, порівнюючи варіант складу вболівальників їх офіційного сайту, бачимо два не вгадувань. Так, Олександр Караваєв взагалі не потрапив до заявки команди на звітний матч, а Євгеній Новак залишився на лаві запасних.

Кіровоградська команда перші хвилини матчу більше контролювала м'яч. гості ж старалися пристосуватися до складного мокрого газону стадіону «Зірка».А от перший небезпечний момент був створений біля воріт Євгена Ширяєва: Дмитро Нємчанінов дозволив Володимиру Танчику увійти в штрафну площадку і небезпечно прострілити в її центр – Андрій Степанов впевнено «розрядив» ситуацію. В середині першого тайму звітної зустрічі кіровоградці мали відкривати рахунок, але севастопольців після удару Дмитра Осадчого «врятувала» перекладина» воріт. А вже в наступній атаці гості відкрили рахунок на табло. Після чудової передачі Артура Карнози Олександр Данишевський реалізував вихід один на один з Євгеном Ширяєвим, парашутом перекинувши голкіпера «Зірки».

Повівши в рахунку гості старалися заспокоїти гру, тримаючи м'яч. В кіровоградської команди конструктивна гра попереду не дуже виходила, що вона все ж мала можливості відігратися до перерви. Подачі з кутового у виконанні Івана Рудницького завжди носили небезпечний характер. Після однієї з таких подач серія рикошетів могла привести до забитого м'яча – футбольна фортуна була на боці гостей. В останні п'ять хвилин тайму знову пощастило севастопольцям: Владислав Насібулін отримав м'яч у штрафній площадці гостей і мав шанс пробивати з чудової позиції, але в тому моментів під слизнувся і впав – момент втрачено. У відповідь команда Олега Кононова створила ще один вихід один на один – цього разу вже не спрацювало старе футбольне правило «Не забиваєш ти – забивають тобі», як при першому забитому м'ячу. Володимир Танчик пробив повз дальню штангу воріт Євгена Ширяєва. Гості, реалізувавши один із двох своїх моментів в першому таймі, на відпочинок пішли ввівши в рахунку 1:0.

Початок другого тайму ледь приніс другий забитий м'яч у ворота господарів. Помилився Євген Ширяєв і Володимиру Танчику залишалося лише поцілити у ворота кіровоградців – не вдалося. Швидка контратака господарів завершилася небезпечною подачею в центр штрафної площадки – Іванов та Галенко завадили один одному влучно пробити по воротам Ігоря Литовки. А на 52-ій хвилині матчу знову на вістрі атаки севастопольців був Олександр Данишевський, який обіграв двох опонентів й вийшов один на один з Євгеном Ширяєвим – цього разу дуель виграв голкіпер кіровоградців. А через чотири хвилини Маріуш Левандовскі отримав травму і наставник гостей мав здійснювати вимушену заміну.

До 77-ої хвилини матчу гра відбувалася в неквапливому темпі. Її «оживив» забитий м'яч господарями. Нападник кіровоградців Ярослав Галенко, який відразу по перерві вийшов на заміну, забив вже сьомий м'яч в нинішньому чемпіонаті. Ярослав вчасно відгукнувся на подачу Горбаненка зі штрафного і головою переправив «круглого» в сітку воріт севастопольців. Як бачимо, заміни Іллі Близнюка стали результативними: один подав, інший забив.

Забивши м'яч, кіровоградська команда глибоко сіла до своїх воріт, а севастопольці почали насідати на ворота суперника. В ті хвилини гості створили кілька небезпечних епізодів біля воріт господарів, але їх реалізувати не змогли. Кіровоградці вистояли. На жаль, в них не особливо виходило зачепитися за м'яч попереду, та все на 81-ій хвилині зустрічі могли вирвати перемогу. Вадим Родіна вийшов на заміну для виконання небезпечного штрафного удару. Позиція було чудовою: 17 метрів до воріт, по центру. Вадим пробив на силу і м'яч влучив у стінку гравців гостей. Зустріч в підсумку закінчилася внічию 1:1.

Наступний тур в першій лізі подарує шанувальникам футболу кіровоградське дербі ПФК «Олександрія» - «Зірка». Протистояння олександрійської та кіровоградської команд відбудеться на олександрійському стадіоні «Ніка». Початок зустрічі о 16.00.