НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Перша ліга. Зірка - Кримтеплиця 1:1. Втратили два очки ###

Матч 31 тура Чемпионата Украины среди команд первой лиги

"Зірка" (Кіровоград) - "Кримтеплиця" (Молодіжне) 1:1

19 травня. Кіровоград. "Зірка"

Арбітр Микола Балакін (Київська обл.). Асистенти: Олександр Шост, Дмитро Оганесян (обидва - Луганськ)

«Зірка»: Ширяєв, Пінчук, Бочкур, Родіна, Горбаненко (Загальский, 77), Рудницький (Логінов, 57), Галенко , Бурдіян (Порошин, 87), Нємчанінов, Кочура, Насібулін.

Головний тренер - Ілля Близнюк

«Кримтеплиця»: Базілевич, Андрєєв, Яблонський, Адамюк, Солнцев, Симончук, Самойленко, Мемешев, Котенко (Османов, 46), Палагнюк (Власюк, 70), Дністрян (Деребчинський, 65).

Головний тренер - Михайло Сачко

Голи: Горбаненко, 18 - Солнцев, 22.

Попередження: Горбаненко, 76 – Симончук, 88.

У весняній частині чемпіонату кримська команда не радує своїх шанувальників: три нічиї, одна перемога і чотири поразки. Але це і не дивно, адже взимку кримчани суттєво омолодили свій склад. "Свіжа молода кров" має адаптуватися. Варто чекати позитивних результатів у наступному сезоні, а перед звітним матчем більше шансів на перемогу давали господарям, котрі завдяки вдалим останнім результатам грунтовно розраховують на фініші сезону посісти третє сходинку. Насторожували лише кілька останніх домашніх матчів ("Титан", "Динамо-2"), в яких підопічні Іллі Близнюка втрачали очки. Також зазначимо, що перед звітним туром "Кримтеплиця" "міцно" посідала 14-е місце в турнірній таблиці першої ліги: 6 очок відставання від "Полтави", яка йшла тринадцятою, і 10 очок переваги над київським "Динамо-2", котрий розташовувався на 15-у місці. Ось такі передматчеві турнірні розклади команд звітної зустрічі.

У звітному матчі допомогти своїм партнерам не міг опорник кіровоградців Вадим Шаврін, який мав перебір попереджень. У кримчан подібних проблем не було.

Стартові хвилини матчу пройшли під диктовку кіровоградської команди, яка більше атакувала правим флангом. З того боку і виникали проблеми у гостей. Спочатку Ярослав Галенко не скористався чудовою точною передачею в район одинадцятиметрової відмітки – пробив мимо воріт суперника. Через кілька хвилин знову дав збій лівий фланг оборони кримчан – цього разу удар в Галенка вийшов не сильним і м'яч спокійно піймав голкіпер "Кримтеплиці" В'ячеслав Базилевич. На десятій хвилині зустрічі Владислав Насібулін проривався правим флангом – передача на Кочуру – в Олександра не вийшов удар. За мить В'ячеслав Горбаненко з гострого кута пробив вище воріт кримчан. А на 17-ій хвилині матчу Іван Рудницький "заробив" штрафний удар, який точно в дев'ятку виконав В'ячеслав Горбаненко – 1:0. Повівши, через кілька хвилин підопічні Іллі Близнюка мали подвоювати рахунок на табло, але ні Горбаненко, ні Галенко не вдалося забити – удар першого в ближній кут парирував голкіпер гостей, а Ярослав пробив вище воріт. І ось в середині першої половини зустрічі, як "грім серед ясного неба", кримська команда заробила кутовий – подача з позначки і Ігор Солнцев найвище вистрибнув у штрафній суперника й пробив під перекладину воріт "Зірки" без шансів для голкіпера. Перший небезпечний момент біля воріт Євгена Ширяєва і завершився взяттям воріт. Цей пропущений м'яч дещо спантеличив гравців кіровоградської команди і до завершення першого тайму вони створили лише два напівмоменти біля воріт суперника. Так, Іван Рудницький з шістнадцяти метрів пробив біля дев'ятки воріт Базілевича, а на сороковій хвилині подачу Рудницького Кочура в один дотик переадресував Галенко – Ярослав несильно пробив у руки голкіпера. З рахунком 1:1 і завершився перший тайм.

У другому таймі матчу футболісти не порадували забитими м'ячами. Кримчани більш активніше цей тайм провели, ніж перший. Так, на його початку В'ячеслав Самойленко міг засмутити своїх колишніх партнерів по команді, але з 17 метрів пробив вище воріт. Такий же успіх мав і удар Османова. Після удару Віталія Дністряна в гру вступив Євген Ширяєв, який зіграв надійно. Найбільш реальну можливість відзначитися кіровоградці втратили, коли проводили масований наступ на ворота суперника. В центрі поля Роман Бочкур пройшов певну дистанцію і відпасував на Олександра Логінова, який, вийшовши один на один, обіграв голкіпера суперника і зробив передачу в центр штрафної – удар Галенка заблокували захисники та голкіпер кримчан і добивання Олександра Кочури було не сильним і голкіпер гостей встиг накрити м'яч на лінії воріт. У відповідь Василь Палагнюк ледь не вийшов на побачення з Ширяєвим – Роман Бочкур наздогнав опонента і відібрав м'яч. На 80-ій хвилині матчу сьогоднішній іменинник Ігор Загальський небезпечно зі штрафного закручував у дальню дев'ятку воріт Базілевича. А через дві хвилини про себе нагадав В'ячеслав Самойленко, який зза меж штрафного майданчика підступно пробивав по воротах – Євген Ширяєв парирував. Останній шанс вирвати перемогу в матчі мав Андрій Порошин, який красивим ударом зльоту після передачі Ширяєва пробивав по воротах кримчан – на жаль, вище, а міг бути гол туру. В підсумку матч завершився з рахунком 1:1, який не дозволив "Зірці" відірватися від олександрійців на відстань у три очки (про поразку "Олександрії" в Полтаві було оголошено по стадіону в середині другого тайму матчу).

В наступному турі 25 травня кіровоградська "Зірка" проведе на виїзді матч із ще одним представником кримського півострову – ФК "Севастополь". "Кримтеплиця" ж наступного дня прийме ФК "Одеса".